آخرین جدای به جنگ ستارگان آمد

آخرین جدای به جنگ ستارگان آمد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آپدیت بزرگ بازی جنگ ستارگان Battlefront 2 روی سرورها رفت. آخرین جدای که برای تمامی بازیکنان رایگان است فین و کاپیتان فاسما را به Battlefront 2 آورده است…

آخرین جدای

این هفته برای « جنگ ستارگان» و طرفدارانش هفته ی بزرگی است. جدیدترین فیلم از این مجموعه به نام « آخرین جدای» (The Last Jedi) به زودی در سراسر جهان روی پرده ی سینماها می رود و به موازات آن، فاز The Last Jedi امروز در بازی جنگ ستارگان اجرایی شد.

جنگ ستارگان که این روزها با بازی Battlefront 2 در دنیای گیم می تازد، حالا طرفداران خود را با علاقمندان به سری فیلم های این مجموعه هماهنگ کرده است. « آخرین جدای» در قالب یک به روزرسانی بزرگ، امروز در حالی برای Battlefront 2 منتشر شد که این « آخرین جدای» با آخرین جدایی که هفته ی آینده روی پرده ی سینماها می رود هماهنگ است.

طرفداران پرشمار جنگ ستارگان و بازیکنان Battlefront 2 می توانند «آخرین جدای» را در غالب یک DLC دانلود و به بازی اضافه کنند.

هم چنین بخوانید : تقلب در Star Wars: Battlefront 2 با کش جوراب !!!

این بخش جدید اصلا فیلم The Last Jedi را اسپویل نمی کند و طرفداران جنگ ستارگان نباید از این بابت نگرانی داشته باشند، گرچه توصیه شده که اگر خیلی حساس هستید و می خواهید فیلم جدید « آخرین جدای» را بدون هیچ پیش زمینه ای ببینید، بهتر است آپدیت بازی را تا بعد از دیدن فیلم عقب بیاندازید.

آخرین جدای

آنچه که با DLC (محتوای قابل دانلود) Battlefront 2 به این بازی اضافه می شود عبارت است از: کاراکتر های فین (Finn) و کاپیتان فاسما (Captain Phasma)، یک کشتی قهرمانی جدید به نام Tallie Lintra’s RZ-2 A-wing ، ماموریت های جدید در مود کمپین و چند نقشه در حالت مولتی پلیر.

آنچه در ادامه شرح می دهیم هم فیلم را اسپویل نمی کند اما اگر حساسیت فراوانی دارید، دقت نمایید که جزییات « آخرین جدای» در بازی جنگ ستارگان در ادامه بیان می شود.

آپدیت جدید، سه ماموریت کمپین را به بازی می آورد که ادامه ی ماجراهای ایدن در دنیای جنگ ستارگان هستند.  ایدن ورسیو (Iden Versio) هانچوی اعظم در جوخه ی دوزخ (Inferno Squad) از نیروهای ویژه ی امپراتوری است. کریت (Crait) نقشه ی جدیدی از نوع حمله ی کهکشانی است که در آن نظام اول (First Order) نیروهای پیاده ای به نام AT-M6 را وارد می کند تا علیه نیروهای مقاومت بایستند. این رویارویی در پایگاه مرزی « شورشیان متحد» (Rebel Alliance) رخ می دهد.

DLC جدید رستاخیز (Resurrection) جدید حاوی یک نبرد از نوع « هجوم استارفایتر» است که در جایی به نام «دِقار» (D’Qar) انجام می شود و در آن نظام اول حمله ای را به مقر اصلی مقاومت ترتیب می دهد. هدف از این هجوم، نابودی کامل مقر است.

به روز رسانی جدید Battlefront 2 همچنین با رفع مجموعه ای از اشکالات و بهسازی ها است. به این ترتیب، تغییرات در ظاهر لاندو، یودا، چوباکا و بوبا فِت ایجاد خواهد شد. گیر سرور در مودهای با نام بزرگ رفع می شود و گیرهای ریز بازی حین گیم پلی کاهش می یابد.

همچنین، یک هشدار بیکاری بازی در شناسایی بازیکنانی که در مسابقات شرکت نمی کنند بهتر شده است و این خبر خیلی بدی برای ربات های بستنی یخی بازی است. پس از نصب DLC رستاخیز، دومین و سومین ورودی کارت ستاره ای (Star Card) برای هر چهار کلاس نیروها باز خواهد شد و در هر کلاس، سه کارت ستاره ای خواهد بود که بازیکنان باید آن ها را تکمیل نمایند.

آپدیت آخرین جدای بازی Star Wars Battlefront 2 کاملا رایگان است و تمامی بازیکنان می توانند از طریق بازی اقدام به دانلود این DLC نمایند.

 

دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5