امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:23 خرداد 1397، 16:30

ایا سامسونگ گلکسی نوت 9 باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت؟

پیش تر خبرهایی در مورد گلکسی نوت 9 داشتیم، اما این بار خبر اختصاصی در مورد باتری گلکسی نوت داریم که نشان میدهد به احتمال زیاد این گوشی باتری با ظرفیت بالاتری نسبت به گلکسی نوت 8 خواهد داشت.

گلکسی نوت 9 به احتمال زیاد باتری بزرگ‌تر از تمامی پرچم‌دارهای کنونی خواهد داشت. اکانت توییتری Ice universe که یکی از کاربران پیگیر در دنیای تکنولوژی است، تصاویر جدیدی از مشخصات باتری گوشی نوت 9 رونمایی کرده و 100 درصد احتمال داده است که گلکسی نوت 9 دارای باتری 4000 میلی امپرساعتی خواهد بود. این احتمال با در نظر گرفتن اخباری که چند وقت پیش از ارائه شارژر بی‌سیم پیشرفته‌تر که می‌تواند با سرعت بیشتر باتری سامسونگ نوت 9 را شارژ کند، کاملا مطابقت دارد. شارژرهای کنونی بی‌سیم اپل به هیچ وجه نمی‌توانند باتری به ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعتی را به این راحتی و سریع شارژ کنند.

سامسونگ نوت 9

سامسونگ شارژر بی‌سیم تبدیل‌پذیر خودش (convertible wireless charger) با شماره سریال EP-N5100 هم‌زمان با گلکسی نوت 9 معرفی خواهد کرد. این شارژر ورودی با مشخصات 9 ولت و 1.67 آمپر دارد که مشابه نمونه‌های پیشین خودش است. کمیسیون ارتباطات فدرال شارژر بی‌سیمی با شماره سریال EP-N6100 ثبت کرده است که ولتاژ ورودی آن 12 ولت و 2.1 آمپر است. شارژرهای بی‌سیم کنونی همراه با گوشی‌هایی همانند گلکسی نوت 5 و گلکسی S6 اج پلاس معرفی شده اند که این دو گوشی دارای باتری های 3000 میلی آمپر ساعتی بودند. بعد از این دو گوشی تمامی پرچم‌دارهای سامسونگ، باتری هایی با ظرفیت بیشتر عرضه شدند؛ به عبارت دیگر اگر سامسونگ فکری به حال شارژر بی‌سیمش نکند، دیگر مفهومی برای شارژ سریع بی‌سیم در گوشی‌های سامسونگ وجود نخواهد داشت.

این بهترین زمان است که سامسونگ توان شارژرهای بی‌سیم خودش را بهبود ببخشد. اگر بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در توییتر باتری سامسونگ گلکسی نوت 9، چهار هزار میلی آمپر ساعتی باشد، با یک جهش بزرگ حتی بیشتر از زمانی که گلکسی نوت 7 معرفی شد، مواجه هستیم. در صورت حقیقت داشتن این اتفاق ما به یاد اولین تعریف‌هایی که از سری نوت می شد می‌افتیم، گوشی‌هایی با ظرفیت باتری بالا و قلم‌ بسیار کاربردی.

ما هیچ اطلاعات 100 درصد درستی نمی‌توانیم از شایعه‌ها به دست اوریم و فقط گمان میکنیم بر اساس روند همیشگی سامسونگ، پرچم‌دار کنونی که در راه است هم باتری با ظرفیت بیشتر از نوت قبلی داشته باشد. منتظر می‌مانیم تا واقعیت‌های بیشتری در مورد گلکسی نوت 9 به دست اوریم تا بتوانیم دقیق‌تر تصمیم‌گیری کنیم.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plaza_mag عضویت در کانال تلگرام

0 دیدگاه دیــدگاههای کاربـــران

لطفا برای ارسال دیدگاه خود در مجله پلازا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری